تور جام جهانی قطر

تور جام جهانی قطر 2022

اگر قصد خرید تور ترکیه و یا تور دبی را ندارید، بهتر است برای تور جام جهانی قطر اقدام کنید. جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قرار است بیست و دومین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال باشد. مسابقات قهرمانی بین‌المللی فوتبال مردان، هر چهار سال یک بار در یک کشور مختلف که میزبان است، توسط تیم ‌های ملی عضو فیفا برگزار می‌شود. جام جهانی 2022، از 21 نوامبر تا 18 دسامبر 2022 برگزار می شود. پس این زمان، بهترین وقت است که با تور جام جهانی قطر به تماشای این مسابقات بپردازید.

همانطور که می دانید شرایط سفر به قطر کمی دشوار است. اما این مسابقات فرصت بسیار خوبی را برای شما مهیا می کند که از طریق مسابقات جام جهانی ویزا بگیرید و با یک تور جام جهانی قطر به این کشور زیبا سفر کرده و خاطرات خوبی را برای خود در کنار خانواده یا دوستانتان به ارمغان آورید.

تور جام جهانی قطر و اولین سال برگزاری در کشورهای عربی

این اولین جام جهانی خواهد بود که تا به حال در جهان عرب برگزار می شود و این دومین جام جهانی است که به طور کامل در آسیا، پس از مسابقات سال 2002 در کره جنوبی و ژاپن برگزار می شود. علاوه بر این، این مسابقات آخرین مسابقاتی خواهد بود که 32 تیم در آن شرکت می کنند، زیرا این مسابقات، با افزایش به 48 تیم برای سال 2026 در ایالات متحده، مکزیک و کانادا برنامه ریزی شده است. با توجه به گرمای طاقت فرسا در کشور قطر، بدلیل نزدیکی به خط استوا، جام جهانی 2022، از نوامبر تا دسامبر، در این کشور عربی برگزار می‌شود و اولین تورنمنت است که تاریخ آن به دلیل آب و هوا تغییر کرده است در نتیجه بازه زمانی این مسابقات به 28 روز کاهش یافته است. اتهاماتی بر مبنای فساد مالی در مورد به دست آوردن حق میزبانی جام جهانی 2020 ، توسط کشور قطر، تبدیل به خبری داغ، میان علاقه مندان به ورزش و سیاستمداران شده است. گردش مالی این بازی ها، بسیار به سود درآمد کشور خواهد بود، بنابراین هر کشوری خواهان برگزاری این تورمنت در کشور خود است. تحقیقات و گزارش داخلی فیفا، قطر را از هرگونه تخلف مبرا کرد و این نشان می‌دهد که کمیته در پیشنهاد کشور ها برای کسب حق میزبانی، تقلب کرده است. علاوه بر این، قطر به دلیل رفتار نامناسب با کارگران خارجی که درگیر آماده سازی جام جهانی هستند، با انتقاد شدیدی مواجه شده است، به طوری که عفو بین الملل به "کار اجباری" اشاره کرده و اعلام کرده است که صد ها یا هزاران کارگر مهاجر در نتیجه نقض حقوق بشر جان خود را از دست داده اند.

انتخاب میزبان برای جام جهانی 2022

روند مناقصه میزبانی جام جهانی فوتبال 2018 و 2022 در ژانویه 2009 آغاز شد و اتحادیه های ملی تا 2 فوریه 2009 فرصت داشتند تا علاقه به میزبانی خود را ثبت کنند. در ابتدا، یازده پیشنهاد برای جام جهانی فوتبال 2018 ارائه شد، اما مکزیک بعداً از روند رسیدگی انصراف داد و پیشنهاد اندونزی توسط فیفا در فوریه 2010 رد شد، زیرا فدراسیون فوتبال اندونزی نامه ای مبنی بر ضمانت دولت اندونزی برای حمایت از این پیشنهاد ارائه نکرد. مقامات کشور اندونزی پیشنهاد حضور خود در جام جهانی فوتبال 2026 را رد نکرده بودند تا اینکه کشور عربی قطر جام 2022 را تصاحب کرد. در طول فرآیند مناقصه، همه کشورهایی که عضو یوفا نبودند، به تدریج از پیشنهادات سال 2018 خود انصراف دادند، بنابراین تضمین می کردند که یک کشور یوفا میزبان جام 2018 خواهد بود. پس فراموش نکنید که این یک فرصت استثنائی است که شما با خرید تور جام جهانی قطر به این کشور رفته و علاوه بر تماشای فوتبال به تماشای زیبایی های این کشور نیز بپردازید.