تور دبی

تور دبی، شهری مدرن در خاورمیانه

دبی، پرجمعیت ترین شهر در امارات متحده عربی و پایتخت امارات است. این شهر که در قرن هجدهم به عنوان یک دهکده ماهیگیری کوچک تأسیس شد، در اوایل قرن بیست و یکم به سرعت به یک کلان شهر جهانی با تمرکز بر گردشگری و مهمان نوازی تبدیل شد. اکنون که از فصل تور ترکیه گذشته است، امارات متحده عربی یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جهان است. پس به یک تور دبی فکر کنید.

یکی از شگفت انگیز ترین کشور ها برای سفر، دبی می باشد پس اگر قصد سفر را دارید از تور دبی غافل نشوید. در حال حاضر فستیوال هایی در کشور دبی در حال برگزاری هستند که متقاضیان سفر به این کشور در نیمه دوم سال بسیار افزایش یافته است. یکی از این فستیوال ها، فستیوال global village   و دیگری Expo 2020 می باشد. پس اگر قصد سفر دارید تا نیمه اول فروردین ماه، بهترین فرصت برای خرید تور دبی می باشد.

تور دبی همراه با تور سافاری

سافاری صحرا در دبی، یک تور هیجان انگیز است که شبی خاطره انگیز را در کویر به شما هدیه می دهد. دبی به یک مکان توریستی معروف در جهان تبدیل شده است و تور سافاری صحرا ،که هرگز در دبی، نباید از دست بدهید. بهترین زمان برای لذت بردن از سافاری در صحرا، عصر است، با غروب خورشید، گرمای کویر خنک ‌تر و سبک‌ تر می‌شود. به حومه شهر رانندگی کنید و تپه های قرمز زیبا را تا جایی که چشمانتان می بیند کشف خواهید کرد.

تور دبی و Expo 2020

در 2 نوامبر 2011، چهار شهر پیشنهادات خود را برای نمایشگاه اکسپو 2020 ارسال کرده بودند و دبی در آخرین لحظه ثبت نام کرد. هیئتی از دفتر بین‌المللی نمایشگاه‌ ها که در فوریه 2013 برای بررسی آمادگی امارات برای بزرگترین نمایشگاه از دبی بازدید کردند، تحت تأثیر زیرساخت‌ ها و سطح حمایت ملی قرار گرفتند. در ماه می 2013، طرح اصلی نمایشگاه دبی 2020 نشان داده شد. سپس دبی حق میزبانی اکسپو 2020 را در 27 نوامبر 2013 به دست آورد. سایت اصلی اکسپو 2020 دبی قرار بود یک منطقه 438 هکتاری، بخشی از مرکز تجاری جدید دبی، توسعه شهری جبل علی، واقع در میانه راه بین دبی و ابوظبی باشد. علاوه بر این، اکسپو 2020 همچنین پروژه های مختلف عضوگیری اجتماعی و مواهب پولی را برای شهر با هدف سال 2020 ایجاد کرد، مانند آغاز بزرگترین پروژه انرژی خورشیدی جهان. نمایشگاه دبی 2020 قرار بود از 20 اکتبر 2020 تا 10 آوریل 2021 به مدت 173 روز برگزار شود که در آن 192 غرفه کشوری با روایت‌های داستانی از هر نقطه از جهان، دارای مناطق موضوعی مختلف است که یادگیری حیات وحش در نمایشگاه جنگل را ترویج می‌کند.

به دلیل تأثیر کووید-19، برگزارکنندگان اکسپو 2020 اکسپو را یک سال به تعویق انداختند تا در سال 2021 شروع شود (تاریخ های جدید 1 اکتبر 2021 تا 31 مارس 2022 است). دبی، اهدافی برای ساختن شهری فراگیر، بدون موانع و دوستدار معلولان دارد. این شهر در حال حاضر با معرفی تاکسی‌های دوستدار ویلچر، پیاده‌روهایی با شیب و نشانگرهای لمسی روی زمین برای افراد کم‌بینا در تمام ایستگاه‌های مترو تغییراتی را ایجاد کرده است.

پاساژگردی در دبی

اگر در کشور دبی به دنبال خرید هستید باید به شما بگوییم که به کشور درستی سفر کرده اید. دبی با داشتن بهترین پاساژ ها، جزء یکی از بهترین کشور ها برای خرید جای گرفته است. پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای خرید تور دبی یا تور جام جهانی قطر اقدام کنید.